Сьогодні, 2 липня, абітурієнти складають зовнішнє незалежне оцінювання з фізики.
У Закарпатській області виявили бажання складати зовнішнє незалежне оцінювання з фізики 559 учасників. Щоб задовольнити їх потреби, у місті Ужгород було організовано роботу 39 аудиторій на базі двох пунктів проведення ЗНО.
Для участі в тестуванні з’явилося 391 учасник, явка склала 69,9 відсотків. Усі учасники сумлінно працювали з тестовими завданнями, дотримуючись регламенту роботи на пункті проведення ЗНО, тому жодного порушення не було зафіксовано.
Висока відповідальність та професіоналізм педагогічних працівників дозволили забезпечити якісне проведення зовнішнього незалежного оцінювання з фізики.
Тест зовнішнього незалежного оцінювання з фізики у 2020 році складається із завдань трьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності („логічні пари”), завдань відкритої форми із короткою відповіддю структурованого і неструктурованого типу.
Загальна кількість завдань тесту з фізики – 38, на виконання яких учасникам було відведено 180 хвилин.
Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, – 64.
На організацію цьогорічної кампанії зовнішнього незалежного оцінювання світова пандемія коронавірусу внесла свої корективи, однак навіть цей виклик вдалось подолати. Фотографії чудово демонструють, що на пунктах створено безпечні умови, дотримано всіх протиепідемічних заходів, кожен абітурієнт отримав можливість скласти тестування в безпечних умовах.
Обираючи фізику, перед абітурієнтами відкривається ціла плеяда інженерних та комп’ютерних спеціальностей. Якщо ж порівнювати роль тієї чи іншої природничої науки, то досить легко переконатися, що провідне місце серед них, безумовно, посідає фізика. Відкриті нею (або, точніше сказати, фізиками) закономірності лежать в основі і хімічних, і біологічних, і геологічних, і космологічних процесів. Зміни, що відбуваються в розвитку людства, вражають. Буквально упродовж одного-двох поколінь наш побут змінився кардинально, що цілком спирається на відкриття в науці. Ми констатуємо, що всі визначні досягнення в науці та техніці молодої людини у нашій державі починаються з одного простого кроку – участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.
Тож хочеться вірити, що кожен учасник показав сьогодні свій найвищий результат. Це дозволить йому стати на один крок ближче до своєї мети – вступити до закладу вищої освіти на омріяну спеціальність.
Остання зміна сторінки: 02-07-2020 15:18