На Закарпатті продовжується робота у межах вдосконалення системи професійної освіти

Сьогодні Ігор Шинкарюк, заступник голови Закарпатської ОДА, разом із заступником міністра освіти і науки України Ігорем Гарбаруком, в.о. директоркою департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА Веронікою Маюрник, Наталею Шетелею, головою постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики та міським головою обласного центру Закарпаття Богданом Андріївим відвідали Ужгородський центр професійно-технічної освіти. 

Ігор Гарбарук, заступник міністра освіти і науки України, повідомив, що Закарпаття сьогодні у фокусі уваги. 

"Професійна освіта повинна стати вибором більшості молодих людей. Держава створює необхідні умови для підвищення та перекваліфікації робочих кадрів, які будуть підвищувати спроможність громад за різними напрямкам", - зауважив Ігор Гарбарук.

Представники влади різних рівнів поспілкувалися із студентами та педагогами, адміністрацією навчального закладу. 

«Важливо, щоб після отримання відповідної освіти студент розумів, що він зможе себе реалізувати: працевлаштуватися і розвивати свою фаховість у межах області.  У нашому випадку – Закарпатської. Нам важливо, щоб молоді спеціалісти змогли в межах навчальних закладів отримати хороші професійні навики», - зазначив Ігор Шинкарюк.

У межах робочої зустрічі представники влади ознайомилися із матеріально-технічною базою Ужгородського центру професійно-технічної освіти. 

Закарпатська область потрапила до списку тих регіонів, на базі якої буде створено Центр професійної досконалості.  Мова про інвестиційний кейс у декількох мільйонах євро на розбудову сучасної інфраструктури Центру та закупівлі спеціального обладнання для навчання, підвищення рівня і перекваліфікації кадрів різних спеціальностей.

«Наша мета – це створити якісні умови праці для кожної людини. А навчальні заклади повинні бути оснащені хорошою матеріально-технічною базою», - додав заступник голови Закарпатської ОДА.

Остання зміна сторінки: 16-04-2021 20:31