Інформація про діяльність ЦНАПів, які працюють в ПЗ “Універсам Послуг” за 2019 рік

З метою забезпечення комфортних умов для надання адміністративних послуг в області функціонує 22 центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), з них 13 у райдержадміністраціях, 5 у містах обласного значення, 1 в м. Рахів та 3 в об’єднаних територіальних громадах (Перечинській, Тячівській та Вільховецькій).

За даними моніторингу діяльності протягом 2019 року ЦНАПами Закарпатської області було надано 237124 адміністративні послуги, з яких: ЦНАПами в містах обласного значення – 112260, ЦНАПом м. Рахів – 10632, ЦНАПами ОТГ (Перечинської, Тячівської та Вільховецької) – 25228 та ЦНАПами при райдержадміністраціях – 89004.

З метою підвищення якості та спрощення процедури надання адміністративних послуг в рамках виконання заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва в області департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації за рахунок обласного бюджету закуплено ПЗ „Універсам Послуг” для 13 центрів надання адміністративних послуг при райдержадміністраціях, яке дозволило автоматизувати робочі місця адміністраторів.

З метою визначення оптимального підходу до здійснення моніторингу якості надання адміністративних послуг, а також апробації відповідних показників якості та способів збору даних за такими показниками Міністерство цифрової трансформації України розпочало роботу зі створення онлайн-системи  моніторингу якості надання адміністративних послуг, що надаються через ЦНАПи.

Даний моніторинг має здійснюватися шляхом збору та обробки даних за показниками якості в рамках інформаційної взаємодії між системами електронного документообігу ЦНАП та єдиним державним веб-порталом електронних послуг.

Проведено роботу з розробником щодо фінансового аспекту приєднання автоматизованої системи контролю за послугами “Універсам послуг” до єдиного веб-порталу через інтерфейс прикладного програмування (API) за рахунок коштів Програми підвищення конкурентоспроможності Закарпатської області на 2019-2020 роки. Органам місцевого самоврядування було надіслано лист облдержадміністрації № 7901/06-11 від 02.12.2019 щодо пошуку коштів у відповідних бюджетах з метою виконання робіт по приєднанню до єдиного веб-порталу задіяних програмних продуктів.

Об’єкт інформаційної послуг: 
Громадянам України
Категорія: 
Адміністративні послуги

Остання зміна сторінки: 09-01-2020 17:14