Міжнародні зустрічі

Міжнародні зустрічі, проведені  за участю керівництва облдержадміністрації у 2020 році

15 січня 2020 року відбулася зустріч представників облдержадміністрації з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ з мандатом роботи на території Івано-Франківської, Тернопільської та Закарпатської областей. В ході зустрічі сторони обговорили питання створення найбільш сприятливих умов для реабілітації дітей-сиріт зі сходу; дійшли згоди про те, що в країні необхідно покращувати інститут соціальних працівників.
28 січня 2020 року відбулася зустріч представників облдержадміністрації з Консулом Румунії в Солотвино Граціаном-Флоріном Пирву. Під час зустрічі сторони обговорили питання наявних транскордонних проєктів між Закарпатською областю та повітом Сату Маре, а також нові ідеї для проєктів та можливостей їх фінансування. В ході зустрічі сторони  обговорили стан будівництва пункту пропуску ,,Біла Церква – Сігету Мармацієй”.
31 січня 2020 року відбулася зустріч представників облдержадміністрації з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ з мандатом роботи на території Івано-Франківської, Тернопільської та Закарпатської областей. В ході зустрічі сторони обговорили питання основних джерел закордонних інвестицій для Закарпаття та акутальний стан співпраці Закарпатської області з країнами ЄС.
10 лютого 2020 року відбулася зустріч керівництва облдержадміністрації з Торговим радником Посольства Австрії Габріелє Газельсбергер та представниками австрійських компаній. Метою зустрічі було обговорення можливих підходів для поглиблення та пошук нових напрямків розвитку двосторонньої співпраці із підприємствами Австрії. Під час зустрічі досягнуто домовленостей щодо організації бізнес-форуму у першому півріччі 2020 року за участі бізнес кіл регіонів Австрії та Закарпаття, створення робочої групи за участі представників органів влади, науково - освітніх установ та підприємців з розроблення пакету інвестиційних проектів для їх презентації у процесі форуму. Разом з тим було обговорено досвід налагодження співпраці Австрії та Словаччини у створенні спільних підприємств у сфері автомобільної індустрії, логістики, туризму та інфраструктури, наголошено на доцільності перенесення цього досвіду у Закарпатську область. Підсумком зазначеної зустрічі має стати сформована дорожня карта українсько-австрійського міжрегіонального співробітництва.
12 лютого 2020 року у приміщенні облдержадміністрації відбувся круглий стіл на тему: ,,Подвійне (множинне) громадянство: реальний стан, виклики, реакція держави та суспільства” за участі представників консульських установ, представників МЗС України в м. Ужгород, представників органів влади та місцевого самоврядування. Метою круглого столу був аналіз різнобічних аспектів подвійного громадянства, їх ризиків та викликів у світлі реалізації Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, об’єктивно виникаючих розбіжностей та особливостей у моделях суверенного розвитку країн-членів ЄС.
13 лютого 2020 року у приміщенні облдержадміністрації відбувся спільний навчальний семінар для бенефіціарів Закарпатської області, з якими вже підписано грантові угоди у рамках програми прикордонного співробітництва ,,Румунія – Україна ” ЄІС 2014 – 2020 рр. Під час семінару обговорювалися основні проблемні питання, що виникають під час реалізації проектів.
5, 6, 13 березня 2020 року відбулась зустріч керівництва облдержадміністрації з представниками  Спеціальної моніторингової ОБСЄ з мандатом роботи на території Івано-Франківської, Тернопільської та Закарпатської областей.
 4 березня 2020 року у м.Ужгород відбувся тренінг для бенефіціарів з питань реалізації проєктів в рамках програми прикордонного співробітництва ,,Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна” на 2014-2020 роки.
20 травня 2020 року відбулася зустріч представників облдержадміністрації з Генеральним консулом Угорщини у м. Ужгород Йожефом Бугайла. Під час зустрічі сторони обговорили відкриття спільних пунктів пропуску,   а також питання будівництва об’їзної дороги біля м. Берегово. За результатами зустрічі сторони домовились про створення спільної українсько-угорської робочої групи .
21 травня 2020 року відбулася зустріч представників облдержадміністрації з Президентом Угорської Екуменічної Служби Допомоги Ласло Легелом. Під час зустрічі були визначені головні напрямки роботи:                надання медикам, які борються із COVID-19, засобів захисту; забезпечення лікарень області обладнанням; допомога соціально незахищеним верствам населення продуктовими наборами.
В рамках візиту відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Закарпатською облдержадміністрацією, Угорською Екуменічною Службою Допомоги (м. Будапешт, Угорщина) та Відокремленим підрозділом Угорської Екуменічної Служби Допомоги в Україні.
21 травня 2020 року відбулася зустріч представників облдержадміністрації з Генеральним консулом Чеської Республіки у Львові Павелом Пешеком. Під час зустрічі представники краю Височина передали захисні щитки для обличчя, які передадуть 27 медичним закладам області.  
В ході зустрічі сторони обговорили питання налагодження міжрегіональної співпраці, у тому числі у сфері соціального захисту населення.
17 червня 2020 року відбулася зустріч представників облдержадміністрації з представниками ТзОВ ,,Онур конструкціон Інтернешнл”. Під час зустрічі сторони обговорили питання виконання робіт з ремонту автодороги державного значення Т-07-18 Нижні Ворота – Воловець – Міжгір’я.
13 липня 2020 року відбулася зустріч представників облдержадміністрації з представниками румунської компанії ,,SC ALPIN RECYCLING SRL”. Під час зустрічі сторони обговорили питання щодо поводження з відходами, транскордонних перевезень небезпечних відходів, їх утилізації/ видалення та щодо розроблення проєкту будівництва сміттєпереробного заводу на території Закарпатської області.
15 липня 2020 року відбулася зустріч представників облдержадміністрації з Консулом Генерального консульства Угорщини в Ужгороді д-р Лоппертом Болажем. Під час зустрічі сторони обговорили питання щодо видачі та використання іноземних дозволів на міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом, а також перспективи відкриття пунктів пропуску на українсько-угорському кордоні ,,Нодьгодош – Велика Паладь” та ,,Дийда – Берегдароц”.
30 липня 2020 року відбулася зустріч представників облдержадміністрації з представниками українсько-французької гуманітарної місії.

Остання зміна сторінки: 13-08-2020 13:49