На Закарпатті відбудуться тренінги для бухгалтерів щодо роботи з відкритим даними

Команда Є-data проведе на Закарпатті тренінги для розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, державних та комунальних підприємств на тему: «Нові можливості для роботи бухгалтера на порталі e-data.gov.ua». 

Під час навчання тренери представлять оновлення на порталі Є-data та:

-   проаналізують як розвиваються відкриті дані в Україні;

-   представлять стратегію розвитку проекту;

-   розкажуть про внесені оновлення та функції до «службового кабінету» користувача: як пакетно завантажувати звіти, договори, специфікацію тощо;

-   навчать працювати із внесеними оновленнями на порталі;

-   проаналізують юридично-фінансові питання роботи на порталі та Закон України «Про відкритість використання публічних коштів»;

-   допоможуть зареєструватися на порталі ще досі не зареєстрованим підприємствам та установам.

«Для нас важливо не тільки донесення інформації про портал, зміни та особливості реалізації закону, нам важливо зрозуміти причини чому державні установи досі не зареєструвались на порталі Є-data. Наша робота не завершується тренінгами. Ми пишемо листи до державних установ, робимо аналітику щодо прозорості регіонів, співпрацюємо з медіа та громадськістю, проводимо анкетування серед бухгалтерів,» -  зазначають організатори.

Тренінг «Нові можливості для роботи бухгалтера на порталі e-data.gov.ua» реалізується спільно з Міністерством  фінансів України та з проектом «Ефективне управління державними фінансами», за сприяння Закарпатської обласної державної адміністрації та Ужгородської міської ради .

Нагадаємо, що Єдиний веб-портал використання публічних коштів створений на запит громадськості та відповідно до Закону України "Про відкритість використання публічних коштів". Відповідно до Закону України розпорядники та одержувачі бюджетних коштів, державні та комунальні підприємства мають зареєструватися на сайті та розпочати вносити дані  про використані кошти з ІІІ кварталу 2015 року.

Дати та місце проведення тренінгів:

М. Мукачево –  вул. Августина Штефана, 21 (РДА), 6 серпня о 10:00

М. Ужгород – пл. Поштова, 3 (УМР), 7 серпня об 10:00

Тривалість навчання 2 години

Є-data

Це команда, яка реалізує проект про відкритість використання публічних коштів. Перший продукт - портал  e-data.gov.ua стартував 15 вересня 2015 року. Проектна команда розробила концепцію «прозорий бюджет», яка була затверджена Кабінетом Міністрів України. Виступає експертом у сфері відкритих даних та публічних фінансів, а також має досвід реалізації низки проектів: від створення веб-порталів до  чат-ботів та BI-ботів.

ДУ "Відкриті Публічні Фінанси»

Це Державна Установа, яка є адміністратором Єдиного веб-порталу використання публічних коштів та забезпечує IT-підтримку та розвиток порталу e-data.gov.ua

Об’єкт інформаційної послуг: 
Юридичним особам
Категорія: 
Економіка

Остання зміна сторінки: 02-08-2018 13:09