Національний конкурс „Благодійна Україна”

На виконання листа Міністерства молоді та спорту України від 03.12.2018 № 9468/3.2 щодо сприяння в реалізації щорічного Національного конкурсу „Благодійна Україна” просимо розмістити на офіційному сайті обласної державної адміністрації наступну інформацію: 
„Благодійників області запрошують до участі у Національному конкурсі „Благодійна Україна” – загальнонаціональному проекті з відзначення кращих благодійників та благодійних ініціатив в українському суспільному просторі.
Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та практик.
Цьогоріч переможців конкурсу „Благодійна Україна – 2018” визначатимуть у шістнадцятьох основних, трьох індивідуальних та чотирьох спеціальних номінаціях. У кожній із вищезазначених номінаціях визначатиметься по три лауреати конкурсу, переможець буде оголошений на церемонії нагородження, що традиційно відбудеться навесні 2019 року у Києві.
Організатором та засновником конкурсу є Асоціація благодійників України, яка, щорічно, при підготовці та проведенні конкурсу традиційно співпрацює з державними органами влади.
Ознайомитись з детальними умовами конкурсу та оформити заявку учасника можна на офіційному сайті конкурсу: http://blagoukraine.org.
Останній термін подачі заявок для участі в Національному конкурсі „Благодійна Україна – 2018” – 15 березня 2019 року.
Консультації про умови конкурсу за телефоном (067) 164-04-11 або надіславши запит на електронну адресу: konkurs.blago@gmail.com.”
 

Об’єкт інформаційної послуг: 
Юридичним особам
Категорія: 
Виставки, форуми, семінари, конкурси

Остання зміна сторінки: 16-01-2019 16:35