Щодо оброблення сільськогосподарських культур та земель пестицидами і агрохімікатами

Звертаємо увагу щодо необхідності дотримання сільгосптоваровиробниками встановлених вимог стосовно оброблення сільськогосподарських культур та земель пестицидами і агрохімікатами.

Питання належного застосування пестицидів та агрохімікатів, з метою мінімізації їх впливу на популяцію бджіл постійно обговорюється на засіданнях робочої групи Мінагрополітики з питань розвитку бджільництва (далі – робоча група).

Основним завданням робочої групи є організація вивчення питань, пов’язаних із розведенням, використанням та охороною бджіл, виробництвом, заготівлею та переробкою продуктів бджільництва, створенням умов для підвищення продуктивності бджіл і сільськогосподарських культур, забезпечення гарантій дотримання прав та захисту інтересів фізичних і юридичних осіб, які займаються бджільництвом. До роботи вказаної робочої групи долучені фахівці галузі, представники профільних асоціацій та спілок бджолярів.

В рамках роботи робочої групи напрацьовано ряд законотворчих рішень щодо покращення стану галузі.

Крім того, звертаємо увагу на наявність зручних для використання як пасічниками так і сільгосптоваровиробниками інтернет-ресурсів, зокрема, система моніторингу «GRAND EXPERT» (веб-сайт: www.grand.expert), використання яких покращить комунікацію між ними, що стане додатковим дієвим механізмом по запобіганню отруєнь бджіл.

Об’єкт інформаційної послуг: 
Юридичним особам
Категорія: 
Агропромисловий розвиток

Остання зміна сторінки: 04-05-2018 17:32