Торгова місії до Туреччини

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку в партнерстві з Радою зовнішньоекономічних зв'язків Туреччини (DEİK) та за підтримки Посольства України в Турецькій Республіці запрошують українських виробників до участі в торговій місії до Туреччини, яка відбудеться у період з 5 по 7 вересня 2018 р.під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Кубіва С. І.
До участі запрошуються підприємства з секторів відновлюваної енергетики, машинобудування, технологій та інші підприємства, зацікавлені в виході на ринок Турецької Республіки.
Місія дасть можливість українським експортерам зорієнтуватися в особливостях турецького ринку, налагодити зв’язки з потенційними партнерами, стане практичним кроком в реалізації можливостей та перспектив для розширення доступу українських експортерів до ринку Туреччини.
Цілі:
•    ознайомлення з веденням господарської і торгової діяльності на місцевому рівні;
•    встановлення прямих контактів з потенційними бізнес партнерами;
•    представлення експортного потенціалу України.
В програмі передбачені:
•    Проведення Україно-Турецького бізнес форуму;
•    B2B зустрічі з потенційними партнерами, організовані Радою зовнішньоекономічних відносин Туреччини (DEIK) та професійним консультантом;
•    освітній захід щодо особливостей ведення бізнесу в Туреччині;
•    візити на успішні підприємства з метою обміну досвідом.
Довідково:
•    Участь у програмі торгової місії для українських компаній безкоштовна. Учасники самостійно покривають дорожні витрати та витрати по перебуванню в Туреччині.
•    Офіс з просування експорту наймає консультанта для організації додаткових В2В зустрічей для 10 українських компаній, що 
є представниками малого та середнього бізнесу;
•    Учасник торгової місії повинен вільно володіти англійською мовою. Робоча мова торгової місії - англійська. Переклад не передбачено.

Реєстрація відкрита до 20 липня 2018 р. за посиланням https://goo.gl/4UhZix
У разі зацікавленості необхідно звернутися до організаторів від Офісу просування експорту при Мінекономрозвитку України. 
Контактна особа: Марія Шевчук, Керівник відділу бізнес-можливостей Офісу з просування експорту при Мінекономрозвитку, тел.: +38(067)234-89-14, адреса електронної пошти: mshevchuk@epo.org.ua.
 

Об’єкт інформаційної послуг: 
Юридичним особам
Категорія: 
Виставки, форуми, семінари, конкурси

Остання зміна сторінки: 18-07-2018 13:14