![](https://oda.carpathia.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/depositphotos_46455837-stock-photo-new-idea.jpg?itok=kaJlCZPB)
Установа «Агенція регіонального розвитку Закарпатської області» (далі - Агенція регіонального розвитку) розпочала прийом заявок на конкурсний відбір «ТОП-100 проєктних ідей Закарпаття».
Відбір проєктних ідей відбувається в рамках реалізації проєкту секторальної бюджетної підтримки "Розвиток інституційної спроможності Агенції регіонального розвитку Закарпатської області" для вирівнювання секторальних, територіальних та інфраструктурних диспропорцій між регіонами, створення системних умов для реалізації в новій якості та кількості потенціалу кожного регіону.
У результаті буде сформовано перелік зі 100 найактуальніших проєктних ідей для Закарпатської області. Перелік буде доступним широкому колу громадськості.
Бажаючі подати заявку мають заповнити форму анкети для участі в конкурсному відборі за посиланням
Додаткова інформація - в розділі «ТОП -100 проєктних ідей» на сайті Агенції регіонального розвитку.
Остання зміна сторінки: 13-04-2021 09:40