Держкомтелерадіо розпочав прийом творів на здобуття премії імені Івана Франка

До 1 травня 2018 року приймаються нові оригінальні публіцистичні твори у галузі інформаційної діяльності, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства. Твори мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення.

Премія присуджується щорічно до дня народження Івана Франка – 27 серпня – у чотирьох номінаціях: за кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації; за кращий твір у телевізійній сфері; за кращий твір у радіомовній сфері; за кращу наукову роботу в інформаційній сфері.

Одна й та сама кандидатура не може одночасно висуватися на здобуття Премії з двома й більше творами.

На здобуття Премії, подаються: клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора; примірник твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення; копія паспорта (у разі висунення на здобуття Премії колективу - копії паспортів кожного члена колективу).

Адреса для подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України (з поміткою - на здобуття Премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності). Телефон для довідок: (044) 278-86-96.

Положення про премію імені Івана Франка розміщено на веб-сайті Держкомтелерадіо запосиланням 

http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/category/main?cat_id=89082

Нагадаємо, що премія ім. Івана Франка заснована за пропозицією Держкомтелерадіо і Національної спілки журналістів постановою Кабінету Міністрів України від 26.11.2003 № 1832 «Про премію імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності». Лауреатами премії минулих років стали режисер-документаліст Леонід Мужук, журналісти Володимир Стадниченко, Андрій Цаплієнко, Галина Устенко-Гайдай, Костянтин Стогній, Василь Бирзул, Світлана Короненко, Сергій Шевченко, Олександр Балабко, Надія Довгич, Сергій Сай-Боднар та Петер Хоманн, Тарас Каляндрук, Тетяна Сергійчук, науковці Іван Мащенко, Володимир Різун, Ігор Безгін, Анатолій Марущак, Микола Тимошик, Володимир Бєлінський, Алла Кобинець, Наталія та Богдан Тихолоз та інші.

 

Остання зміна сторінки: 27-02-2018 15:37