![](https://oda.carpathia.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/180307_news-14-16.jpg?itok=qLMpD0KT)
В Ужгороді на площі Народній відбулося урочисте зібрання з нагоди відзначення 204-ої річниці з дня народження Тараса Шевченка. Керівники краю, обласного центру, силових структур у присутності представників громадськості поклали квіти до пам’ятника Кобзарю. Участь у церемонії покладання також взяли п’ятеро народних депутатів України від Закарпаття – Роберт Горват, Іван Крулько, Михайло Ланьо, Валерій Лунченко та Василь Петьовка.
Урочистості проходили під супровід заслуженого академічного Закарпатського народного хору, який виконав пісні на слова Великого Кобзаря.
Остання зміна сторінки: 07-03-2018 14:21