![](https://oda.carpathia.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/180320_news-15-50.jpg?itok=tsCS9H_E)
У середу, 21 березня, в Ужгороді відбудеться нагородження переможців та лауреатів обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018». Цього року педагоги змагатимуться за звання найкращих у номінаціях «українська мова та література», «німецька мова та література», «фізика» та «фізкультура».
Урочистості відбудуться в обласному Палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН».
Початок о 15.30
Остання зміна сторінки: 20-03-2018 15:51