![](https://oda.carpathia.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/050618_news-11-27.jpg?itok=n6w5dOFh)
У середу, 6 червня, в Закарпатській ОДА відбудеться урочисте підписання актів прийому-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаним територіальним громадам.
Участь у церемонії візьмуть керівники області, головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області, а також голови Іршавської, Полянської, Перечинської, Баранинської, Вільховецької та Тячівської ОТГ.
Підписання відбудеться у прес-центрі Закарпатської ОДА.
Початок о 10.00.
Запрошуються представники ЗМІ!
Остання зміна сторінки: 05-06-2018 11:29