![](https://oda.carpathia.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/180802_news-09-04.jpg?itok=HZ_5Js_b)
У середу, 1 серпня, у м.Ужгород відбулася робоча нарада Міністра оборони України Степана Полторака та голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.
Під час спілкування було розглянута можливість розташування батальйону 128-ї гірсько-піхотної бригади у м. Берегово та розвиток інфраструктури військових підрозділів у Мукачево та Ужгороді.
У рамках робочої поїздки Степана Полторака відбулася нарада під час якої було обговорено хід будівництва об’єктів інфраструктури для підрозділів ЗС України та житла для військовослужбовців, - повідомляється на офіційному веб-сайті Міністерства оборони України.
Остання зміна сторінки: 02-08-2018 12:55