![](https://oda.carpathia.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/181009_news-12-31.jpg?itok=Q7z-ja0e)
У Берегівському районі триває капітальний ремонт автодороги районного значення «Велика Бакта – Геча».
– Це дорога до одного з найбільш «фестивальних» сіл Берегівщини – Гечі, де проводяться відомий міжнародний фестиваль різників, а також свято леквару, – зазначає Геннадій Москаль. – Сюди з’їжджаються туристи з багатьох регіонів України та закордону, ось чому дорога – серед пріоритетів. До речі, суцільний асфальт тут не прокладали 15 років.
Джерело фінансування робіт – Дорожній фонд та районний бюджет, за кошти якого виготовили проектно-кошторисну документацію.
Остання зміна сторінки: 09-10-2018 15:01