![](https://oda.carpathia.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/181030_news_08-33-4.jpg?itok=902oKgAZ)
У Хустському районі підрядник здійснює поточний середній ремонт автодороги обласного значення «Велятино – Державний кордон з Румунією».
– Ремонт почався від траси «Хуст – Шаян» і веде до центру Велятина, цим напрямком користується маса туристів, які їдуть відпочивати в місцеві рекреаційні комплекси, – повідомляє Геннадій Москаль. – Дорогу побудували в 1961 році, і з тих пір тільки періодично латали. Джерело фінансування – Дорожній фонд.
Остання зміна сторінки: 30-10-2018 08:35