Міжнародна організація з міграції запустила безкоштовну гарячу лінію емоційної підтримки

Потреба розширити доступ до психіатричної та психосоціальної підтримки громадян, які постраждали від COVID-19, сьогодні очевидна.

Пандемія вплинула на кожного з нас, та найбільше – на вразливі верстви населення, особливо на тих, хто страждає від наслідків тривалого конфлікту чи вимушеного переселення. Через загрозу життю і здоров’ю, через невизначеність ситуації психічне здоров’я та емоційний стан людей погіршується. Серед найбільш уразливих соціальних груп – люди похилого віку, особи з інвалідністю, жінки, діти, що ростуть у неповній сім’ї, особи з хронічними захворюваннями та ін.

На початку цього року зросла кількість повідомлень про психологічні проблеми. Офіс Генерального прокурора України повідомляє, що випадки домашнього насильства майже подвоїлися з травня 2019 року (795 зареєстрованих справ) до травня 2020 року (1511 зареєстрованих справ).

У межах широкої програми реабілітації та за підтримки Бюро у справах народонаселення, біженців та міграції Державного департаменту США у вересні 2020 року Міжнародна організація з міграції (далі – МОМ) запустила безкоштовну гарячу лінію емоційної підтримки.

10 психологів відповідають на дзвінки громадян і допомагають їм подолати психосоціальні проблеми, які виникають та загострюються через пандемію COVID-19.

Отримати емоційну підтримку можна за номером безкоштовної гарячої лінії емоційної підтримки – 0 800 211 444.

Гаряча лінія працює з 9:00 до 18:00 в робочі дні та з 10:00 до 17:00 у вихідні.

Також у листопаді 2020 року МОМ розпочала інформаційну кампанію «Закривайтеся маскою, а не в собі!» у Східній Україні. Мета акції –  допомогти подолати загальну стигму, пов’язану із пошуком психологічної підтримки, та підкреслити важливість носіння маски.

Остання зміна сторінки: 14-12-2020 17:06