![](https://oda.carpathia.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/180213_news_15-14.jpg?itok=85iEOWfA)
Директор департаменту інфраструктури, розвитку і утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та житлово-комунального господарства Закарпатської ОДА Едуард маляр провів селекторну нараду з представниками райдержадміністрацій та установ і організацій. Йшлося про виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення процедур відкритих торгів на виконання робіт з капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення у поточному році.
З метою своєчасного та ефективного використання коштів за рахунок субвенції з державного бюджету, райдержадміністраціям наголошено на необхідності виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення процедур відкритих торгів на виконання робіт в найкоротші терміни.
Після проведення процедур відкритих торгів всі ремонтні роботи повинні розпочатися у відповідності до діючих будівельних норм.
Остання зміна сторінки: 13-02-2018 15:16