14-15 квітня Закарпаття отримає партію CoronaVac

14-15 квітня Закарпаття отримає партію CoronaVac - вакцини проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Всього в область приїде 7040 доз.

"Її будуть використовувати для вакцинації маломобільних груп, тобто тих, хто не може сам прийти на пункт щеплення. Разом з ними зможуть вакцинуватися особи, які проживають чи доглядають за цими людьми. Крім того, щеплення вакциною CoronaVac буде організовано для освітян, які беруть участь в організації та проведенні ЗНО", - прокоментував перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

Мобільні бригади приїжджатимуть до закарпатців за місцем проживання, очікуватимуть відведений після імунізації час на випадок небажаних реакцій і їхатимуть за іншою адресою.

До вакцинації CoronaVac будуть залучені заклади, які мають мобільні бригади, що навчені на роботу з вакциною AstraZeneca. 

Перевага цієї вакцини у тому, що вона однодозна, отже, залишкових невикористаних доз не буде. Інтервал між першою і другою дозами – 28 днів.

Остання зміна сторінки: 13-04-2021 18:27