![](https://oda.carpathia.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/whatsapp_image_2021-04-07_at_15.46.53.jpeg?itok=g93b9qK8)
Ним став Олександр Пацкан.
Новопризначений заступник куруватиме питаннями цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації CDTO.
Інформаційна довідка:
Пацкан Олександр Михайлович (1980 р.н.) є уродженцем с.Золотарьово Хустського району.
Має дві вищі освіти. У 2001 році закінчив Львівський державний інститут фізичної культури і спорту, у 2015 році – ТзОВ «Вищий навчальний заклад Східно-європейський словянський університет».
У 2015 році обіймав посади заступника, і згодом - першого заступника голови Хустської райдержадміністрації. З листопада 2015 до липня 2017 року – був головою Хустської районної ради.
Займає активну громадську позицію.
Остання зміна сторінки: 07-04-2021 15:50