![](https://oda.carpathia.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/180831_news_12-49.jpg?itok=E2CyNm-i)
У понеділок, 3 вересня, в с. Вишка Великоберезнянського району в день свята Першого дзвоника школярі переступлять поріг школи-новобуда, а дошкільнята – нового дитячого садочка.
Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів у с. Вишка – один із дев′яти новозбудованих начальних закладів в Україні, які розпочнуть функціонувати у 2018/2019 навчальному році. Об′єкт, що тривалий час був довгобудом, на початку каденції взяв під особистий контроль Геннадій Москаль. Завершили будівництво за кошти Державного фонду регіонального розвитку у співфінансуванні з місцевим бюджетом.
Початок заходу о 12.00.
Остання зміна сторінки: 31-08-2018 12:50