![](https://oda.carpathia.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/180816_news_10-11-1.jpg?itok=RDIPj1Lb)
На Перечинщині завершено капітальний ремонт ділянки автомобільної дороги обласного значення «Перечин – Ворочево».
– Дорога була введена в експлуатацію в 1958 році, на початок ремонту ямковість тут досягала 66 відсотків, – зазначає Геннадій Москаль. – На найбільш критичній ділянці зроблено капітальний ремонт із суцільним асфальтним покриттям, на решті дороги – ямковий ремонт. Джерело фінансування робіт – Дорожній фонд і кошти Перечинської ОТГ.
На фото стан дороги до і після ремонту.
Остання зміна сторінки: 16-08-2018 10:13