![](https://oda.carpathia.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/180606_news-14-45.jpg?itok=d5XAEnQD)
7 червня фахівці соціального захисту населення з усієї області зберуться в Ужгороді на семінар. Під час навчання йтиметься про зміни у системі надання житлових субсидій, розглядатиметься порядок підготовки матеріалів на присвоєння почесного звання України „Мати - героїня” та проведення перевірки особових справ малозабезпечених родин – отримувачів державної соціальної допомоги.
Семінар проводитиметься у малому залі архітектурно-історичного комплексу «Совине гніздо». Початок о 10 годині.
Остання зміна сторінки: 06-06-2018 14:47