Відкрив форум та привітав учасників Олександр Ярема, Державний секретар Кабінету Міністрів України.
Представник Уряду відзначив формат хакатону, коли у режимі діалогу влада та молодь обговорюють співпрацю. Олександр Ярема зауважив, що він і сам довгий час працював у молодіжній політиці.
«Це дуже важливо, що на Закарпатті почали створювати молодіжні простори. Такі хаби – це новий подих і новий шанс для розвитку креативності молодих людей, самовираження, самоствердження та створення нових можливостей для краю.
Є розуміння та бачення, щоб будувати якісний діалог і говорити, що ми зробимо все, аби молоді люди залишилися тут і розвивали Україну та Закарпаття.
Без постійного діалогу, без взаємодії неможливо побудувати міцну демократичну спільноту.
Молодіжні хаби є важливим помічним інструментом, це точка, у якій зібрано інновації та ініціативи, можливості реалізації молодих людей тут і зараз». - наголосив Олександр Ярема.
До хакатону «Діалог заради молоді» долучилася й Сюзан Кутор, заступниця директора місії USAID в Україні.
Вона наголосила на важливості створення молодіжних хабів на Заході та Сході України, на їхній активній співпраці та координації.
За підтримки USAID на Закарпатті було створено 8 молодіжних хабів.
Молодіжні простори – це колаборація, це система, яка сприяє створенню сильнішої комюніті в Україні та в усьому світі.
«Ця платформа покликана зміцнити зв’язки влади та молоді, щоб разом створювати ідеї, цілі, досягати їх та рухатися в майбутнє».
Заступниця Міністра молоді та спорту України Марина Попатенко долучилася до Хакатону онлайн.
«Сьогоднішній захід несе дуже важливий меседж для того, щоб комунікувати, почути один одного та напрацювати спільні плани.
Ми усі усвідомлюємо, що молоді люди мають активно інтегруватись в суспільні, економічні, громадські процеси для розбудови демократичної держави.
Ми маємо, як орган влади, утворити усі можливості для того, щоб молоді люди могли самореалізуватися в Україні, реалізувати свої ініціативи, могли відчувати, що в кожній громаді вони потрібні і відповідно креативний потенціал молодих людей, може бути реалізований в їх області.
Головним інструментом для цього є створення молодіжних центрів.
Українська молодь дуже активна і хоче залишатися в країні та використовувати свій креативний потенціал для розбудови країни. Ми маємо зі свого боку прикласти усіх зусиль, щоб побудувати дієву платформу для можливості реалізації молодих людей.
Зокрема хочу відзначити Закарпатську область у тому, що за останній час робить активні та прогресивні кроки для створення та розбудови молодіжної інфраструктури», - зазначила заступниця Міністра молоді та спорту Марина Попатенко.
Привітав із початком форуму присутніх голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров:
«Хакатони по всьому світу набувають популярності та об’єднують людей різних професій для розбудови своїх держав. Молодь – це основа потужної демократичної держави, яка має прогресивну та життєстверджуючу позицію, мобільна для змін.
Хочу побажати всім оперативного духу, цікавих ідей, прогресивного розвитку краю та нашої держави»,- додав голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров.
Ернест Самсончик, керівник програм розвитку ГО «Простір молоді»:
"На порядку денному – розвиток і захист інтелектуального потенціалу молоді.
Для нас молодих людей, сьогодні важливо навчання, практична підтримка та відкриті діалоги із владою. Цей форум це великий поштовх для нашого розвитку».
Ігор Вишняк, представник Chemonics Ink
«Нас бачать - нас чують. Приємно, що сьогодні влада з нами йде пліч-о-пліч» - з таким меседжем звернувся до учасників хакатону «Діалог заради молоді: Закарпаття» Ігор Вишняк, представник Chemonics Ink.
"На Закарпатті створено 8 молодіжних хабів, які не тільки об’єднують молодь Закарпаття, різні національні меншини, а й надають можливості. Рух вперед і підтримка від влади – це той масштабний механізм, який працюватиме на розвиток регіону та України, загалом."
Остання зміна сторінки: 12-02-2021 13:35