![](https://oda.carpathia.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/6c761131-b8c6-4683-a38e-169b17c9fcfc.jpg?itok=f6zNptzD)
У рамках програми Президента України «Велике будівництво» завершився капітальний ремонт з переплануванням приймального та дитячого відділень Хустської центральної районної лікарні ім. О.П. Віцинського під відділення екстреної медичної допомоги.
Допоки у приймальному відділенні лікарні готується до офіційного відкриття, спеціалісти встановлюють і підключають сучасне медичне обладнання, закуплене за кошти Державного бюджету.
«Як і всі інші приймальні відділення, реконструкцію яких ми вже завершили, хустське отримало якісне передове оснащення для ефективної діагностики пацієнтів. У лікарню доставили апарат ультразвукової діагностики, систему рентгенографічну Perform –X та комп'ютерний томограф Aquilion Lightning 32-зрізовий.Загальна вартість обладнання складає понад 18 мільйонів гривень», - прокоментував перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.
Остання зміна сторінки: 07-04-2021 11:32