Іштван Петрушка: "На Міжгірщині реконструюють корпус спортивного залу загальноосвітньої школи"

Проведення реконструкції спортивного залу Міжгірської ЗОШ реалізовується завдяки президентській програмі «Велике будівництво».

Заступник голови Закарпатської ОДА Іштван Петрушка розповів, що у 2020 році було здійснено демонтаж частини існуючих конструкцій, надбудови другого поверху та розширення залу для спортивних змагань з влаштуванням глядацьких трибун.

За проєктом там на першому поверсі буде облаштовано фоє, коридор, вбиральні, санвузли, технічні приміщення, дві душові кімнати, гардеробні, медичний пункт, кімнату спортивного інвентарю, атлетичний спортзал, трибуну та два пожежних виходи. На другому поверсі - фоє, технічні приміщення, дві гардеробні, душові та санвузли, тренерська кімната, балкон, клас фізпідготовки, фітнес зал, тераса та пожежний вихід.

Цього року планується завершення будівництва та здача його в експлуатацію.

Новий спортивний зал забезпечить дітям комфортні умови для занять фізичною активністю та розвитку спорту в територіальній громаді.

У 2021 році об’єкт включений до фінансування з державного фонду регіонального розвитку. Планується виділити понад 7 млн грн.

Остання зміна сторінки: 09-04-2021 15:59