![](https://oda.carpathia.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/180828_news_16-17.jpg?itok=qtiCP8yF)
Закарпатський обласний контактний центр спільно з управлінням захисту прав споживачів головного Управління Дерпродспоживслужби в Закарпатській області 30 серпня проведуть прийом звернень мешканців області у телефонному режимі.
Дзвінки прийматимуться з 9:00 до 13:00 години за єдиним безкоштовним номером 0 800 501 484.
Зателефонувавши на «гарячу лінію» закарпатці зможуть отримати роз’яснення, консультації з питань захисту споживачів у разі порушення їх прав у сфері торгівлі, надання послуг тощо.
Крім того є можливість надіслати електронне звернення за адресою http://claim.carpathia.gov.ua/login_ext
Остання зміна сторінки: 28-08-2018 16:18