Кількість захворілих на ГРІ в області за тиждень збільшилася на 9 відсотків

На гострі респіраторні інфекції захворіло та звернулося за медичною допомогою 5 131 особа, що становить  407  на 100 тисяч населення, показник захворюваності  знаходиться нижче визначеного епідемічного порогу на 33%. Спостерігається приріст кількості випадків ГРІ в межах від  83% у Хустському районі до 9% в м.Ужгород. Перевищеними залишаються  епідемічні пороги у Волівецькому та Мукачіському районах, відсоток дитячого населення серед захворілих становить 83% та 71,5% відповідно. Про це повідомила завідувач відділу епідеміологічного нагляду та профілактики інфекційних захворювань          Вікторія Тимчик. 
За медичною допомогою з приводу ГРІ звернулося 3 491 дитина, що становить 68% від усіх захворілих. Спостерігається незначне зменшення кількості звернень з приводу ГРІ  у порівнянні з попереднім тижнем серед дітей  5-14 років на 0,2%.
З метою попередження поширення респіраторних інфекцій  серед дітей органами місцевого самоврядування введені обмежувальні протиепідемічні заходи –  призупинено навчання в освітніх закладах Воловецького та Ужгородського районів та м.Ужгород.
Рівень госпіталізації на рівні  порівнянні попереднього тижня і складає 3,8%, лікувалися в умовах стаціонару 197 осіб. Серед госпіталізованих осіб традиційно найбільша кількість дітей віком до 4 років,  у лабораторно обстежених осіб виявлені віруси парагрипу, аденовірус та грип А.
З початку сезону захворюваності вакциновано 2272 осіб, в т.ч. 800 дітей та 570 медичних працівників.
Спостереження за перебігом епідемічної ситуації в області продовжується.

 

Остання зміна сторінки: 19-02-2018 15:38