Кількість звернень до медиків в області з приводу гострих респіраторних інфекцій відповідає традиційним сезонним рівням

На минулому тижні спостереження (з 19 по 26 січня) темп приросту захворілих на гострі респіраторні інфекції у порівнянні з попереднім тижнем зменшився. Кількість звернень до закладів охорони здоров'я області з приводу гострих респіраторних інфекцій, зареєстрована минулого тижня,  відповідає традиційним сезонним рівням. Наблизилася до епідемічних порогів захворюваність в Ужгородському районі та м.Ужгород.
На респіраторні інфекції захворіло 3047 осіб, інтенсивний показник захворюваності становить  242 на 100 тисяч населення та знаходиться нижче визначеного епідемічного порогу на 43%. Серед захворілих 62% становлять діти до 17 років. У порівнянні з попереднім тижнем майже на третину збільшилася реєстрація ГРІ серед дітей віком від 5 до 17 років. Більше 70%  дітей у структурі захворілих в Іршавському, Берегівському та Мукачівському районах.
Рівень госпіталізації не збільшився у порівнянні з попереднім тижнем і складає 5%. Серед госпіталізованих осіб традиційно найбільша кількість дітей віком до 4 років, у лабораторно обстежених осіб вірусів грипу не виявлено.
З початку сезону захворюваності вакциновано 2272 осіб, в т.ч. 800 дітей та 570 медичних працівників.
Спостереження за перебігом епідемічної ситуації в області продовжується.

Остання зміна сторінки: 02-02-2018 11:19