Меморандум про взаєморозуміння щодо надання технічної допомоги

Між Проектом «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II) та Закарпатською обласною державною адміністрацією 1 жовтня 2020 року у м.Київ підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо надання технічної допомоги.

Проект «Зміцнення громадської довіри» (Ukraine Confidence Building Initiative II) (UCBI II), що реалізується Кімонікс Інтернешнл Інк. (USAID),  діє на підтримку тривалих зусиль США, які спрямовані на сприяння новому уряду та створення стабільної України, що процвітає. 

Метою UCBI II є підвищення впевненості населення у позитивних, демократичних змінах. UCBI II досягає цього через:
-побудову сприйняття різноманітної України;
-підвищення впевненості у позитивних, демократичних змінах.

Меморандум про взаєморозуміння щодо надання міжнародної технічної допомоги в рамках Програми UCBI II (надалі - «Меморандум»), укладений між UCBI II Проект «Зміцнення громадської довіри» (надалі - «UCBI II») та організацією-реципієнтом Закарпатською обласною державною адміністрацією (надалі - «Установа-Одержувач»), які разом іменується як «Сторони».

Строк реалізації проекту UCBI II: 11 квітня 2017-1 квітня 2021 року

Сторони цього Меморандуму домовилися про наступне:

Сторони передбачають, що протягом року з дати підписання цього Протоколу в рамках Проекту за рішенням UCBI II може бути надане, а за рішенням Установи-Одержувача отримані наступні види технічної допомоги:

•    Матеріально-технічне забезпечення;
•     Консультаційні послуги.

Міжнародна технічна допомога в рамках Програми UCBI II має узгоджуватися між Сторонами у письмовій формі. Ініціювання технічної допомоги може виходити як від Установи-Одержувача, так і від UCBI II.

Строк надання певного виду технічної допомоги, зазначеного в цьому Меморандумі, має погоджуватися Сторонами під час погодження кожного окремого проекту. Результат наданої UCBI II технічної допомоги може фіксуватися Сторонами у окремих додатках до цього Меморандуму.

Завданням технічної допомоги UCBI II, що зазначена в цьому Меморандумі, має бути спеціальна та своєчасна підтримка поточних та потенційних партнерів UCBI II (регіональних адміністрацій) з метою підсилення їхньої активності на кризу COVID-19.

Це включатиме:
• Забезпечення партнерів необхідними засобами індивідуального захисту (ЗІЗ) для медичного персоналу регіону, який працює в медичних закладах, де лікуються хворі на COVID-19.
• Забезпечення необхідним немедичним обладнанням медичних закладів, де лікуються хворі на COVID-19, для поліпшення їх стану та сприяння обмеженню поширення вірусу.

Очікувані результати:
- Доставка ЗІЗ.
- Плани розподілу (надані ОДА).
- Публікації в ЗМІ.

Вплив проекту на розвиток відповідної галузі:
• Медичний персонал відчуває підтримку та захист у своїй повсякденній роботі, про що свідчить зменшення кількості звільнень медичних працівників.
• Покращується образ готовності лікарень протистояти пандемії. Наприклад, пацієнти висловлюють підвищену довіру до медичних установ у соціальних мережах.

Зобов’язання виконавця (UCBI II): виконавець надаватиме технічну допомогу згідно з вищевикладеними умовами та за попереднім узгодженням з Установою-Реципієнтом.

Зобов’язання реципієнта (Організації-Одержувача): Реципієнт зобов’язаний дотримуватися вимог законодавства щодо моніторингу надання технічної допомоги та зарахування на баланс матеріальних цінностей, що надійшли в рамках проекту, за цим Меморандумом, зокрема звітувати про результати реалізації технічної допомоги у порядку та строки, що передбачені чинним законодавством України, зокрема у Постанові Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 р. N 153 «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги».

Цей Меморандум укладається терміном дії до 01 квітня 2021 року. 

Цей Меморандум припиняється достроково (і) у випадку закриття Проекту.
 

Остання зміна сторінки: 27-10-2020 17:05