![](https://oda.carpathia.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/180126_karantin.jpg?itok=8HxPJRoN)
Із наступного понеділка (29 січня) по 9 лютого в Берегівському районі вводяться карантинні обмеження для попередження поширення захворюваності грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій. Таке рішення прийнято районною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови Берегівської РДА у зв’язку з різким збільшенням захворюваності на грип і ГРВІ.
Протягом наступних двох тижнів дитячі навчальні заклади району (загальноосвітні школи, дитсадки, школи мистецтв) не працюватимуть.
Остання зміна сторінки: 29-01-2018 14:31