На Воловеччині запрацював оновлений територіальний центр соціального обслуговування (+ ФОТО)

У Нижніх Воротах (Воловецький район) урочисто відкрили модернізований територіальний центр надання соціальних послуг, який став одним із найкращих на Закарпатті. Заклад був створений ще в 1998-му й останні роки функціонував у старому приміщенні з мінімумом зручностей. Починаючи з 2015-го, Центр суттєво оновили – реконструювали лікувальний корпус та господарську будівлю, встановили нову систему опалення та підігріву води, відремонтували водогін і каналізацію, повністю оновили інтер’єр тощо.
Зараз працівники територіального центру обслуговують загалом понад 1200 одиноких мешканців району, а безпосередньо в лікувальному корпусі повністю на державному утриманні приживають 26 чоловік, восьмеро з яких інваліди.
Оновлений Центр в урочистій обстановці відкрили Геннадій Москаль, голова Воловецької РДА Валентина Рогова, голова Воловецької райради Іван Лопіт, голова бюджетної комісії обласної ради Василь Кошеля, обласний депутат від Воловеччини Юрій Гуледза, інші офіційні особи.
– Зараз це один із найкращих (якщо не найкращий) подібних закладів Закарпаття, – зазначив голова ОДА. – І мова не тільки про зовнішню реконструкцію, хоча вона також важлива. Коли я спитав одиноких літніх людей, котрі через різні причини потрапили сюди, як їх годують, вони відповіли: «Чотири рази на день! У таких комфортних умовах як тут, ми раніше ніколи не проживали». Хочу підкреслити, що відкриття цього чудового Центру стало можливим завдяки об’єднанню зусиль різних гілок влади, адже реконструкція фінансувалася і з державного, і з обласного, і з районного бюджетів.
Після урочистої частини пацієнти Центру отримали подарунки з побажаннями здоров’я і довголіття. Відтак керівники області та району поїхали в с.Котельниця й оглянули бетонний міст, пошкоджений паводковою хвилею в грудні минулого року. Рух через міст відновили, однак бетонні конструкції перебувають у аварійному стані й потребують ремонту. Г.Москаль доручив направити в Котельницю фахівців, які мають розробити проект відновлення мосту.

Остання зміна сторінки: 09-02-2018 10:05