![](https://oda.carpathia.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/180614_news-15-40.jpg?itok=bY6YrZi7)
13 червня в облдержадміністрації відбувся ІІ-й тур щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець". Цього разу за перемогу в номінаціях "Кращий керівник" та "Кращий спеціаліст" змагалися 21 представник обласної та районних державних адміністрацій.
Конкурсанти виконали тести з питань службової етики та етикету та пройшли співбесіду з питань державного управління. У своїх публічних виступах учасники конкурсу порушили питання реформування в Україні систем надання адміністративних послуг та державних закупівель, корпоративної культури та успішності на державній службі, основ електронного урядування та електронної демократії тощо.
Переможці ІІ туру візьмуть участь у наступному турі Всеукраїнського конкурсу, який проходитиме у Києві.
До слова, цьогоріч в Україні відзначається 100-річчя запровадження державної служби.
Остання зміна сторінки: 14-06-2018 16:06