На Закарпатті затвердили щорічні переліки заходів щодо протипожежного захисту

У Закарпатській облдержадміністрації відбулося планове засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС. 

На засіданні під головуванням Мирослава Білецького, першого заступника голови ОДА, та за участі очільників райдержадміністрацій обговорили комплекс превентивних заходів для забезпечення протипожежного захисту на території регіону.

«За майже чотири місяці 2021 р. кількість загиблих закарпатців унаслідок пожеж на 64% перевищила показники минулого року за той самий період

Прикро, що ці страшні цифри фіксуємо здебільшого через людську недбалість чи необережність», - зауважив Мирослав Білецький.

За його словами, рятувальники чи не щодня реєструють випадки спалювання сухої трави, сміття, розведення багать біля та безпосередньо у лісових масивах, що й зумовлює таку статистику. 

На сьогоднішньому засіданні члени регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій затвердили щорічні переліки заходів протипожежного захисту, заходів щодо запобігання пожежам та інші відповідні документи.

Від початку цього року на Закарпатті сталося майже 900 пожеж. Вогонь завдав збитків на суму понад 94 млн грн. Загалом за чотири місяці 2021 р. рятувальники зафіксували на 10% менше пожеж, ніж за аналогічний період 2020 р. Проте цей показник все одно залишається дуже високим.

Нагадаємо, цьогоріч через загорання сухої трави та чагарників трапилася масштабна пожежа на території біосферного заповідника. Вогонь у селі Теребля Тячівсього району знищив два багатоквартирні житлові будинки, а в одному із сіл Горінчівської ТГ забрав життя закарпатця.

Остання зміна сторінки: 16-04-2021 21:02