Поводження з твердими побутовими відходами обговорили в ОДА

Під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Івана Дурана відбулася нарада про стан поводження з твердими побутовими відходами та запровадження роздільного збирання побутових відходів в області. Участь у нараді взяли участь керівники підприємств, що надають послуги у сфері поводження з твердими побутовими відходами, а також  представники Національної поліції, департаменту екології та природних ресурсів ОДА та служби автомобільних доріг 
у Закарпатській області. 
За підсумками наради райдержадміністраціям, міськвиконкомам, об’єднаним територіальним громадам та підприємствам, які надають послуги у сфері поводження з твердими побутовими відходами доручено  укласти договори про збір, вивіз та захоронення твердих побутових відходів із суб’єктами господарювання, що надають послуги у цій сфері. Крім того доручено провести аналіз укладених договорів про збір та вивіз сміття між суб’єктами господарювання та домогосподарствами у всіх населених пунктах області. Також слід привести у належний санітарний та естетичний стан населені пункти та прилеглі до них території, ліквідувати стихійні сміттєзвалища та прибрати сміття вздовж доріг.  Доручено також розробити  та затвердити схеми санітарної очистки у всіх населених пунктах та визначити земельні ділянки для розташування сміттєпереробних комплексів, провести обговорення з місцевими громадами цього питання. 
Про результати виконання цих доручень в ОДА чекають інформацію щомісяця до кінця року. Як наголошувалося під час наради, службова недбалість в країні карається Законом, ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Остання зміна сторінки: 14-02-2018 11:59