Реформуванню системи інституційного догляду та виховання дітей був присвячений тренінг, який 29 листопада провели для працівників служб у справах дітей області.
Його метою було сформувати групу фахівців, які знатимуть як має виглядати нова система захисту дітей, яка відповідає Конвенції ООН про права дитини – і як цього можливо досягти.
Учасники заходу мали змогу розглянути сутність інституційного догляду та познайомитися із дослідженнями щодо його шкідливого впливу на розвиток дитини, розкрити суть поняття «деінституціалізація» та її складових, познайомитися з соціальними послугами альтернативного догляду дітей.
Загалом усі теми були цікавими та важливими, але найбільше учасники відмітили ефективність практичних занять, під час яких навчилися визначати послуги для дітей та сімей, необхідні для попередження потрапляння дітей в заклади, та як втілювати складові реформи, щоб врахувати та попередити всі можливі ризики.
Програма для тренінгу з деінституціалізації розроблена організацією «Надія і житло для дітей», – повідомили у службі у справах дітей Закарпатської ОДА.
Остання зміна сторінки: 30-11-2018 11:08