ПРЕС-АНОНС

У середу, 14 лютого, дружина Президента України Марина Порошенко відвідає Закарпатську область із робочим візитом.
Перша леді разом зі школярами Закарпаття, чиї батьки – учасники АТО, заповнять сторінки всеукраїнського проекту «Книга Миру».
Також Марина Порошенко та голова Закарпатської  ОДА Геннадій Москаль підпишуть Меморандум про долучення області до національного проекту Благодійного Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».
Дружина Президента  проведе нараду з головами районних рад, ОТГ та міськими головами щодо створення мережі Інклюзивно-ресурсних центрів Закарпатської області. Марина Порошенко відкриє перший такий центр в Ужгороді.
Також Перша леді України та Геннадій Москаль оглянуть Невицький замок – пам’ятку середньовічної замкової архітектури національного значення.  Першу чергу невідкладних робіт по реставрації цього об’єкта культурно-історичної спадщини заплановано почати у 2018 році.

УВАГА! АКРЕДИТАЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА – до 17.00 13 лютого .
Для акредитації та отримання більш детальної інформації звертайтесь за телефоном 050 109 92 27 (Діна Михалик, керівник прес-служби ОДА)
До Невицького замку журналісти будуть забезпечені транспортом (автобус). Про час та місце збору чи можливі зміни у розкладі повідомимо додатково.
 

Остання зміна сторінки: 14-02-2018 16:29