![](https://oda.carpathia.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/202102020822327.jpg?itok=fdo900YC)
Відбулась робоча зустріч заступника голови Закарпатської обласної державної адміністрації Іштвана Петрушки та Лое Лагранж, політичної радниці посольства Франції в Україні.
Темою для дискусії стали дослідження соціально-політичної проблематики в Закарпатській області, а також започаткування робочих контактів у перспективі візиту Посла Франції на Закарпаття.
У ході розмови були розглянуті питання інвестиційного співробітництва, а також співпраця у галузях туризму, охорони здоров’я, освіти, культури, та спорту.
Остання зміна сторінки: 02-02-2021 08:24