Стартував відбір до збірної Ігор Нескорених-2018: як взяти участь

В Україні розпочато збір анкет на участь у Іграх Нескорених 2018. Цього року п’ятнадцять членів нашої збірної вдруге візьмуть участь у міжнародних змаганнях у Сіднеї, повідомили організатори.
    У 2017 році збірна України дебютувала у міжнародних змаганнях Invictus Games у Торонто з вражаючими результатами — 14 медалей (8 золотих, 3 срібних та 3 бронзових) в шести напрямках спорту: пауерліфтинг, плавання, легка атлетика, веслування на тренажері, стрільба з лука та велоспорт на шосе.
У 2018 році Україна вдруге візьме участь у міжнародних змаганнях, які відбудуться 20-27 жовтня у Сіднеї, Австралія. Події цьогорічних Ігор Нескорених охоплять весь Сідней — від Олімпійського парку до порту Сідней-Харбор.
15 наших збірників будуть змагатися з понад 550 учасниками з 18 країн світу, серед яких Афганістан, Австралія, Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Італія, Нідерланди, Нова Зеландія, Велика Британія, Сполучені Штати Америки, Йорданія, Ірак, Румунія та Польща.
Зареєструватися на відкриті спортивні тестування можуть ветерани та чинні військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій в АТО або в ході миротворчих операцій за участі України.
Реєстрація заявки на відкриті спортивні тестування є обов’язковою для всіх охочих стати членом національної збірної у Іграх Нескорених і є доступною за посиланням: https://invictusgames.in.ua/become-a-sportsman. 
Збір заявок на відкриті спортивні тестування триватиме до 25 лютого 2018 року .

Графік відбору до національної збірної Ігор Нескорених 2018
10 березня - Cпортивне тестування у Львові
17 березня - Cпортивне тестування в Одесі
24 березня - Спортивне тестування у Києві
12-13 травня - Національні Ігри Нескорених у Києві

14-31 травня - Засідання Комісії по відбору атлетів до національної збірної Ігор Нескорених 2018

1 червня - Офіційне оголошення складу національної збірної Ігор Нескорених

Офіційна сторінка «Ігор Нескорених» https://invictusgames.in.ua
 

Остання зміна сторінки: 05-02-2018 09:43