У межах робочого візиту на Закарпаття заступник міністра освіти і науки відвідав УжНУ

Перебуваючи на Закарпатті, заступник міністра освіти і науки України відвідав Ужгородський національний університет. 

Ігор Грабарук зауважив, що сучасні виклики диктують нові вимоги до рівня та якості підготовки фахівців. 

Тож на зустрічі представник міністерства, керівництво облдержадміністрації, обласної ради, міський голова Ужгорода та ректор ДВНЗ «УжНУ» обговорили перспективи розвитку вишів та особливості конкуренції на ринку освітніх послуг.

«У рамках меморандуму між Закарпатською ОДА та університету ми спільно реалізуємо низку амбітних проєктів у сферах освіти, науки, інновацій та технологій. Сьогодні дуже важливо, аби влада усіх рівнів об’єднала зусилля для покращення якості освітніх послуг, які пропонують виші області», – наголосив Ігор Шинкарюк, заступник голови облдержадміністрації.

За словами ректора університету Володимира Смоланки, сьогодні у вищому навчальному закладі навчається майже 15 тисяч студентів – це найбільша кількість за всю його 75-річну історію.

Заступник міністра освіти і науки Ігор Грабарук, заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк, в.о. директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Вероніка Маюрник, депутатка Закарпатської обласної ради, голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики Наталія Шетеля, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв та ректор УжНУ Володимир Смоланка оглянули реконструкцію та ремонтні роботи, які зараз проводять у будівлях медичного факультету та ректорату ДВНЗ.

Остання зміна сторінки: 16-04-2021 22:02