Учора, 17 жовтня, в прес-центрі Закарпатської ОДА відбулася прес-конференція за участі керівництва філії Центру пробації у Закарпатській області та громадських організацій.
Начальник філії Віталій Мураль поінформував про діяльність уповноважених органів з питань пробації за 9 місяців поточного року. Станом на 1 жовтня на обліку в територіальних підрозділах філії перебуває 1645 засуджених осіб.
З них:
- засуджених до покарань у виді позбавлення права займати певні посади або займатись певною діяльністю – 64 осіб;
- засуджених до покарань у виді громадських робіт – 56;
- засуджених до покарань у виді виправних робіт – 18;
- засуджених, звільнених від покарання з випробуванням – 1507 (у тому числі 46 неповнолітніх);
- засуджених до покарань у виді штрафу – 33 осіб.
Із заробітної плати засуджених до виправних робіт в дохід держави відраховано понад 15 ттсяч гривень.
Забезпечено сплату засудженими штрафів на понад 470 тисяч гривень.
Отримано ухвал суду щодо складення досудової доповіді відносно 960 обвинувачених. З них:
- щодо неповнолітніх – 94;
- підготовлено та направлено до суду – 868;
- надано висновок про можливість виправлення без позбавлення або обмеження волі на певний строк – 797.
На обліку перебуває 50 осіб, відносно яких накладено адміністративне стягнення у виді громадських робіт та 98 порушників, відносно яких накладено адміністративне стягнення у виді суспільно корисних робіт.
Представниця Товариства Червоного Хреста Марія Кітченко розповіла про спільну діяльність організації та органів пробації щодо надання різних видів допомоги клієнтам пробації. Також наголосила, що на даний час філією Центру пробації в Закарпатській області та Товариством запроваджено спільний проект «Соціальне житло для клієнтів пенітенціарної пробації», вирішуються організаційні питання щодо його практичної реалізації.
Представник Благодійної організації «Закарпатське благодійне товариство мережі людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» і волонтер Валентин Сокирко підкреслив успішні результати із підобліковими суб'єктами та намір і в подальшому працювати у цьому напрямку.
Про свої наміри допомагати клієнтам пробації висловив і представник Громадської спілки «Міжнародна антинаркотична асоціація» Віктор Кіляр.
Усі присутні дійшли висновку, що перші результати їхньої співпраці уже видно і необхідно в подальшому працювати для досягнення позитивних результатів для допомоги людям, які цього потребують!
Запрошуємо до співпраці громадські організації та небайдужих громадян в якості волонтерів пробації!!!
Остання зміна сторінки: 18-10-2019 10:45