В Ужгороді вшанували бійців, які боронили Дебальцеве

Три роки назад, у 2015-ому, українські військові із запеклими боями покидали Дебальцеве, де протягом тривалого часу стримували атаки агресора. До останнього захищали плацдарм і бійці 128-ї закарпатської гірсько-піхотної бригади.
На Пагорбі Слави в Ужгороді 17 лютого вшанувати пам'ять загиблих героїв прийшло багато людей, були і військовослужбовці 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади, голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль,  Ужгородський міський голова Богдан Андріїв.
Командир 15-ого  окремого  гірсько-піхотного батальйону 128-ї бригади Олександр Паламарчук, військові, які брали участь у боях під Дебальцевим, поділилися спогадами, згадали трагічні дні лютого 2015 року, тих, хто героїчно обороняв українську землю ціною власного життя. Присутні помолилися за всіх загиблих, поклали квіти до могил Героїв
До 3-ї річниці завершення боїв на Дебальцівському плацдармі на площі Театральній в Ужгороді також згадували бійців, що боронили цей стратегічний рубіж. Із великого монітора тут демонстрували документальний фільм «Дебальцеве», - інформують в Ужгородський міській раді..

Остання зміна сторінки: 19-02-2018 10:17