В Ужгородському відділі державної реєстрації актів цивільного стану 14 лютого працюватимуть за тематикою Дня Закоханих

З метою наближення до громадян послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану та максимального задоволення їх потреб Міністром юстиції України ініційовано проведення 14 лютого, в День всіх закоханих, у відділах ДРАЦС України заходу "Кохання поза часом".
На Закарпатті учасником заходу "Кохання поза часом" визначено Ужгородський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області. 14 лютого з 8.00 до 24.00 прийом заяв про державну реєстрацію шлюбу,  проведення державної реєстрації шлюбу, призначених на вказану дату проводитиметься тут з урахуванням тематики свята - Дня Закоханих. Молодят, які цього дня стануть на рушничок щастя, прийдуть привітати талановитий шоколатьє, який подарує нареченим власноруч приготований вишуканий торт, який є візитівкою м. Ужгород, а також до урочистості приєднається найвідоміший екскурсовод Закарпаття, який привітає молодят та подарує їм святкову атмосферу. Крім цього, безмежного кохання та щастя новоствореним подружнім парам побажає Зразковий театр танцю «Диво» Ужгородської міської ради та вокальний ансамбль «Материнка».
Приємним подарунком від Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області для всіх пар, які будуть реєструвати шлюб в неурочистій обстановці саме в День Святого Валентина, буде урочистий обряд реєстрації їхнього шлюбу з музичним та вокальним супроводом.
Ужгородський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області знаходиться за адресою:м. Ужгород, вул. Небесної Сотні, 5, к.т. (0312) 614303, 614439.

Остання зміна сторінки: 12-02-2018 13:32