В Закарпатській ОДА відбулася зустріч із вдовами закарпатських героїв

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Петік зустрівся з членами сімей загиблих військовослужбовців, учасників АТО. Ініціатором зустрічі виступила громадська організація «Відродження України Закарпаття» внаслідок звернення до очільниці Власти Негрі вдів закарпатських героїв. Вони просили надати роз’яснення з питань виплати матеріальної допомоги членам загиблих військовослужбовців учасників АТО, забезпечення їх житлом, надання пільг та допомоги на встановлення пам’ятників загиблим учасникам бойових дій, забезпечення дровами закарпатців цієї пільгової категорії в гірських районах взимку, отримання земельних ділянок, а також з питань освіти, оздоровлення, психологічної та юридичної  підтримки. 
Конкретні відповіді на конкретні запитання надали керівники структурних підрозділів обласної адміністрації: департаменту охорони здоров’я Тетяна Міцьо, департаменту соціального захисту населення Михайло Петрішка, департаменту освіти Михайло Шеверя, територіального управління юстиції Іван Алмаші та управління Держгеокадастру Василь Якубець. 
Під час зустрічі обговорили також роботу Центру допомоги учасникам антитерористичної операції, котрий координує волонтерські рухи та напрями роботи, пов’язані з наданням допомоги бійцям АТО, а також пораненим та загиблим і їхнім родинам. У зв’язку з тим, що нинішній керівник центру Леонід Воротинцев не має можливості суміщати виконання своїх обов’язків із основним місцем роботи, наразі постало питання переобрання очільника. Тож присутні дійшли згоди, що найближчим часом причетні висуватимуть та узгоджуватимуть кандидатів на цю посаду. 

Остання зміна сторінки: 09-02-2018 15:24