![](https://oda.carpathia.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/180615_news-10-49.jpg?itok=J1c5JDI6)
Шановні медики!
Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята!
Фах медика – не робота, а покликання. Ваша професія рятує життя, дарує здоров’я, вселяє людям надію та віру в майбутнє. Щиро вдячний за сумлінну працю та відданість справі. Хай усе зроблене хороше повертається до вас сторицею!
Від усього серця зичу вам міцного здоров’я, професійних успіхів і людської шани, достатку та гарного настрою! Щастя, миру і благополуччя вам та вашим родинам!
Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
Остання зміна сторінки: 15-06-2018 13:29