![](https://oda.carpathia.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/axq8rck45a2qdtvf01jf8agfdvckiiqcpnqaaxbw.jpeg?itok=Hvd1cl7i)
Ними стали прикордонниця Ірина Богуш та лікарка обласної інфекційної лікарні Моніка Марошан.
Володимир Зеленський:
Про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного жіночого дня,
За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, зразкове виконання службового обов’язку та багаторічну сумлінну працю постановляю:
- Медаллю «За бездоганну службу» ІІІ ступеня президент нагородив капітана Богуш Ірину Ярославівну — начальника групи відділу прикордонної служби «Лужанка» Мукачівського прикордонного загону Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України;
- Медаллю «За врятоване життя», Володимир Зеленський нагородив Марошан Моніку Тиборівну — лікаря відділення комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна інфекційна лікарня» Закарпатської обласної ради.
Остання зміна сторінки: 10-03-2021 11:14