![](https://oda.carpathia.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/180507_news_13-50.jpg?itok=qk9hqNTI)
У спорткомплексі «Юність» в Ужгороді (вул.Заньковецької,5. Зал №1) 10-11 травня відбудеться XIX Всеукраїнський турнір країн Карпатського Єврорегіону з фехтування, присвячений пам’яті Заслуженого тренера України Василя Герея.
9 травня відбудеться офіційний заїзд команд. Протягом двох днів фехтуватимуть на шпагах та рапірах юнаки і дівчата 2002 року народження та молодші. 10 травня змагатимуться спортсмени на шпазі, 11 – на рапірі. Початок змагань щодня о 10.00.
Як розповів голова Федерації фехтування Закарпаття Михайло Пантьо, свою участь уже підтвердили близько 200 учасників, найкращих у своїй віковій категорії. Крім того, змагання є відкритими, очікують приїзду спортсменів зі Словаччини, Польщі та Угорщини.
10 травня о 12.00 у великому залі «Юності» урочисто дадуть старт змаганням.
Остання зміна сторінки: 07-05-2018 13:56