З робочим візитом на Закарпатті перебуває заступник міністра освіти і науки України

У межах робочої поїздки Ігор Гарбарук, заступник міністра освіти і науки України, разом з Анатолієм Полосковим, головою облдержадміністрації, обговорили розвиток професійно-технічної освіти області. 

Голова Закарпатського ОДА Анатолій Полосков відмітив, що для краю важливо зберегти робочі кадри, не допустити витоку та забезпечити гідне працевлаштування людям. 

«Для ефективної підготовки кваліфікованих працівників необхідно враховувати побажання потенційних роботодавців та затребуваність професій на регіональному ринку праці. Такий підхід дозволить забезпечити успішне працевлаштування фахівців у майбутньому», - зауважив Анатолій Полосков.

Голова Закарпатської ОДА додав, що область та роботодавці повинні формувати перелік спеціальностей та визначати кількість кадрів, що потрібні для розвитку усіх галузей професійної діяльності в регіоні.

Одним із ключових питань зустрічі також стало обговорення перспектив реалізації на Закарпатті пілотного проєкту зі створення Центрів професійної досконалості.

Проєкт у рамках реформи професійно-технічної освіти передбачає комплексну модернізацію матеріально-технічної бази відповідних навчальних осередків. 

За словами Ігоря Гарбарука, це сприятиме підвищенню рівня і якості підготовки та перепідготовки кваліфікованих кадрів різних спеціальностей.

Раніше за ініціативи Анатолія Полоскова Закарпатська область надіслала заявку для участі у відборі щодо реалізації пілотного проєкту Європейського інвестиційного банку зі створення Центрів професійної досконалості.

Остання зміна сторінки: 16-04-2021 11:34