За тиждень на Свалявщині стартує другий Міжнародний конкурс-фестиваль "Stankovych fest"

Долучитися до мистецьких змагань зголосилося понад триста учасників з України та з-за кордону 
З 21 по 25 лютого на Закарпатті триватиме масштабне свято класичної музики та мистецтва в культурному житті не лише краю, але й усієї України –– мистецьке змагання, покликане підтримати творчо обдаровану молодь, виявити таланти та відкрити нових зірок. 
Міжнародний конкурс-фестиваль "Stankovych fest" проводитиметься у номінаціях музичне та образотворче мистецтво, а також юний композитор.  У конкурсах виступатимуть індивідуальні виконавці, ансамблі та великі колективи. Цього року вікова категорія учасників необмежена. 
-    "Stankovych fest"  – унікальний, адже конкурсів, які пропагують   високе академічне мистецтво, небагато. Тут буде представлено музику абсолютно різних жанрів – фортепіано, струнно-смичкові інструменти, академічний та джазовий вокал. А рішення зняти вікове обмеження – це своєрідна «родзинка» цьогорічного фестивалю, - розповіла під час брифінгу одна з організаторів, керівник Заслуженого академічного Закарпатського народного хору Наталія Петій-Потапчук. 
Долучитися до мистецького змагання зголосилися понад триста учасників з різних областей України, а також зі Словаччини, Польщі та Угорщини. До складу журі запрошені відомі діячі культури нашої держави та зарубіжжя, зокрема з Франції та Канади. Головуватиме в ньому український композитор зі світовим ім’ям наш земляк, уродженець Свалявщини, Євген Станкович.  «Конкурс в номінації «юний композитор» проведуть у школі, де вчився всесвітньовідомий композитор Євген Станкович. Це стане ще однією «перлиною» цьогорічного фесту», - повідомила голова Громадської організації «Квітка Фест» Тетяна Голонич. Решта прослуховувань пройдуть на базі двох санаторіїв у Свалявському районі. 
Відкриє фестиваль-конкурс концерт членів журі 21 лютого о 10 годині у санаторії «Квітка Полонини», у той же день там розпочнуться і прослуховування. Урочисте нагородження та гала-концерт переможців відбудеться 25 лютого у Свалявському районному будинку культури. 

Остання зміна сторінки: 15-02-2018 16:32