Закарпаття та Словаччина напрацьовують спільну стратегію адаптації до змін клімату

Іштван Петрушка, заступник голови Закарпатської ОДА, взяв участь у онлайн-конференції «Зміна клімату – що з цим робити?» у межах українсько-словацької транскордонної співпраці (проєкт «CLIMADAM»).  

Проєкт  «CLIMADAM» спрямований об’єднати різних фахівців у даній проблематиці, вислухати їхню думку та запропоновані варіанти вирішення проблеми зміни клімату. Починаючи від наднаціонального рівня і завершуючи місцевим рівнем з конкретними прикладами заходів з адаптації та пом’якшення динаміки зміни клімату.

«Ми повинні вчити наших людей культурі поводження зі сміттям. Це найголовніше завдання, яке стоїть наразі перед нами. Сьогодні ми ділимося своїми знаннями та обмінюємося з нашими словацькими партнерами. Виклик – напрацювати спільний дієвий механізм щодо пом’якшення негативних наслідків клімату для наших країн. Українсько-словацькі проєкти є тим важливим інструментом для вирішення різних проблем. Ми у цьому вже не один раз переконуємося. Тож співпраця України і Словаччини тільки вітається», - відмітив Іштван Перушка.

 

Остання зміна сторінки: 14-04-2021 13:06